Vážené dámy a pánové, milé kolegyně a kolegové,

je nám ctí pozvat vás na XXVIII. výroční sjezd České oftalmologické společnosti, který se pořádá ve dnech 17.–19. září 2020 pod záštitou České oftalmologické společnosti Oční kliniky Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

 

Chystáme pro Vás bohatý odborný program, jehož hlavními tématy budou onkologická onemocnění oka a orbity, okuloplastická chirurgie a také prezentace špičkových výkonů očních chirurgů v bloku „To nejlepší z videofestivalů“. Nebudou ale chybět i veškeré další subspecializace oftalmologie. V jednotlivých blocích budeme klást důraz na diskuze a sdílení zkušeností.

 

Sjezd se po čtyřech letech vrací do hotelu Clarion Congress Hotel, který poskytuje ve velmi moderních prostorách důstojné prostředí pro tuto prestižní akci. Výhodou pro účastníky sjezdu je i skutečnost, že se hotel nachází v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží.

 

Srdečně zveme i všechny zdravotní sestry a nezdravotnické pracovníky, kteří se podělí o své odborné zkušenosti v Regionálním centru Olomouc vzdáleném od Clarion Congress Hotelu pouhých pár kroků.

 

K neformálním diskuzím a přátelským setkáním přispěje společenský program, který chystáme s typickou hanáckou pohostinností. Podzimní Olomouc vás naláká k procházkám ve vyhlášených parcích a kolem barokních i novodobých kašen, kterými je město vyhlášené. Určitě se zastavte i u sloupu Nejsvětější Trojice, který byl v roce 2000 zařazen na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. 

 

Užijte si sjezd s námi.

 

Za organizační tým                  

MUDr. Klára Marešová, Ph.D., FEBO

prezidentka sjezdu

Oční klinika LF UP a FN Olomouc   

Nové_logo_FN_Olomouc2.jpg

XXVIII. výroční sjezd

České oftalmologické společnosti ČLS JEP

17. – 19. září 2020, Olomouc "hybridní" formou on-line

SEKRETARIÁT SJEZDU

POUZE PRO DOTAZY:

  • Facebook Social Icon

BOS. org s. r. o.

Kekulova 38

400 01 Ústí nad Labem

Tel.:  +420 475 207 082

         +420 475 215 007

Email: info@bos-congress.cz

www.bos-congress.cz

© 2019 BOS. org s. r. o.   www.oft2020.cz